Rreth Empire Beach Resort

Mireserdhët në Empire Beach Resort, një parajsë e vërtetë bregdetare që premton një përvojë të pazëvendësueshme pushimi për të gjithë. Nën diellin e ngrohtë, ju pret një oaz i shkëlqyer i relaksimit, ku natyra e mrekullueshme ndërthurhet harmonikisht me oferta të larmishme të shërbimeve të klasit të parë. Nisni ditën tuaj me një ushqim të shkëlqyeshëm në mëngjesin tonë të mrekullueshëm, që ju jep energjinë për të eksploruar plazhin privat dhe të pastër, vetëm disa hapa larg ujit të kaltër. Dhomat me te gjitha fasilitetet, një pishinë e hapur, një restorant ku pergatiten ushqime te shijshme, një bar dhe zona e plazhit privat ofrojnë zgjidhje për të gjitha preferencat.

Average Rate Per Night: Call us

Disa nga shërbimet që do të gjeni:

Parkim Free

Wifi

Pamje nga Deti

Plazh

Shërbim Mëngjesi

Shërbim Bar

Shërbim Restoranti

Website

Reviews

Shiko më shumë