Visit South Albania

Zbuloni Jugun e Shqipërisë!

Filtro në bazë të destinacionit

Kërkoni shërbimet që ju ofrohen në 6 qytete

Explore

Pinned

 • Hotel

 • Vlorë

Nobus Hotel & Spa

Po ju prezantojmë Nobus Hotel, aty ku luksi takohet me bukurinë natyrore. Të vendosur përgjatë vijës bregdetare Vlorë - Radhimë, ne ofrojmë një akomodim ideal për ata që kërkojnë një përvojë vërtet të këndshme pranë detit. Imagjinoni të zgjoheni nga zhurma qetësuese e valëve që përplasen me breg dhe hyni në ballkonin tuaj privat për të dëshmuar një pamje panoramike të gjirit të Vlorës, detit të kaltër dhe Ishullit të Sazanit që ju përshendet. Pishina jonë ofron një oaz freskues, duke ju ftuar të bëni një zhytje freskuese duke shijuar pamjen mahnitëse të Vlorës vezullues. Ndërsa dita po i afrohet fundit, shijojini vetes një darkë romantike në tarracën tonë, të shoqëruar nga një muzg magjepsës që pikturon qiellin me nuanca të gjalla. Përjeto relaxin dhe kënaqësin shpirtërore në Nobus.

Average Rate Per Për Natë: 150 €

Pinned

 • Restaurant

 • Dhërmi

Fishop Dhërmi

Mirësevini në Fishop Dhërmi, një destinacion magjik ku do të shijoni produktet më të freskëta të detit të cilat ndërthuren me bregun e bukur detar. Në Fishop, jo vetëm do të përjetoni një eksperiencë ndryshe për sa i përket ushqimit por do të shijoni gjithashtu ambientin perfekt për ju dhe familjarët tuaj.

Average Rate Per Person: 17 euro

 • Lounge

 • Vlorë

Bonaparte

Bonaparte Bar ofron një ambient tërheqës, të dizajnuar me stil modern dhe elegancë. Dekorimi i brendshëm sjell harmoni dhe relaksim, duke ju ofruar një vend të veçantë për të shijuar pamjen e mrekullueshme të detit. Përhapja e ndjenjës së qetësisë dhe atmosfera e ngrohtë e bën vendin tonë të jetë një destinacion ideal për të kaluar kohë të mrekullueshme me miqtë tuaj.

Average Rate Per person: 500 ALL

 • Restaurant

 • Dhërmi

Luciano Dhërmi

Luciano Dhërmi është një restorant i cili gëzon një traditë të gjatë dhe sukses të vazhdueshëm në fushën e gastronomisë. Me një histori prej 25 viecare, kemi ndërtuar një reputacion të fortë dhe një ekspertizë të jashtëzakonshme në përgatitjen e ushqimit. Kujdesi ynë ndaj detit dhe pasioni për kuzhinën e freskët janë vlera që na bëjnë të dallojmë në treg. Ne vlerësojmë dhe përdorim produktet e freskëta dhe të cilësisë së lartë për të krijuar pjata unike. Kuzhinieri ynë i talentuar përgatit ushqim perfekt, duke shfrytëzuar aromën dhe shijen e detit për të sjellë përpara një përvojë të vërtetë gastronomike. Përgjegjësia jonë ndaj cilësisë dhe përshtatshmëria e menyrës së përgatitjes së ushqimit janë vlera që nuk komprometohen kurrë. Ju mirëpresim në Luciano Dhërmi.

Average Rate Per Person: 25 €

 • Hotel

 • Vlorë

Kraal Hotel

Ju prezantojmë Kraal Hotel një hotel i vendosur në bregdetin e bukur të Vlorës, i cili ofron një shërbim të shkëlqyeshëm të akomodimit, barit dhe restorantit. Kraal ndërthur një kombinim të përkryer të kushteve të rehatshme dhe pamjes së mahnitshme nga deti, duke krijuar një përvojë të jashtëzakonshme për mysafirët. Stafi i Kraal Hotel është i angazhuar të ofrojë një shërbim profesional dhe miqësor për mysafirët e tij. Kombinimi i shërbimit të shkëlqyeshëm dhe mirësjelljes bën që qëndrimi i mysafirëve në Kraal Hotel të jetë i kujdesshëm dhe i këndshëm në çdo aspekt.

Average Rate Per Person: 45 €

 • Summer Disco

 • Vlorë

Coco Bongo

Ju prezantojmë me Coco Bongo një klub veror i jashtëzakonshëm i vendosur në bregdetin e Radhimit, që ofron një përvojë të pakrahasueshme për dashamirësit e argëtimit dhe muzikës. Ky klub në buze të detit kombinon atmosferën e festës me pamjen e mahnitshme nga deti për të krijuar një ambient të shkëlqyeshëm për të festuar.

Average Rate Per Personi: 20 €

 • Hotel

 • Himarë

Rapos Resort Hotel

Rapos Resort Hotel është një thesar i fshehur në bregdetin e bukur të Himarës, ofrues i një përvoje të mrekullueshme për mysafirët e tij. Ky resort në buze të detit kombinon harmoninë e natyrës me luksin dhe kujdesin e veçantë për të krijuar një ambient të jashtëzakonshëm për pushuesit.

Average Rate Per Person: 40 €

 • Hotel

 • Dhërmi

Kliti"s Room Dhermi

Kliti's Room është një destinacion i mrekullueshëm për të shijuar pushimin tuaj në Dhermi. Me akomodim të shkëlqyeshëm, pamje të mahnitshme nga deti, ambjent të qetë dhe shërbim të shkëlqyeshëm, kjo është zgjedhja e përsosur për të shijuar bukurinë e bregdetit jonian.

Average Rate Per Person: 25 €

 • Hotel

 • Vlorë

Le Palazzine Hotel & Restaurant

Le Palazzine Hotel & Restaurant ofron akomodim të mrekullueshëm dhe komoditet të plotë për mysafirët e saj. Dhomat e dizajnuara me kujdes ofrojnë një ambient të ngrohtë dhe të mahnitshëm për t'u relaksuar. Pajisjet moderne dhe mobilimi i elegancës i bëjnë ato vendin perfekt për të ndjekur kënaqësinë e pushimit. Një staf i përkushtuar dhe miqësor është gjithmonë në dispozicion për të plotësuar çdo nevojë dhe për të siguruar që qëndrimi juaj të jetë i mrekullueshëm.

Average Rate Per Person: 50 €

 • Restaurant

 • Dhërmi

Fishop Palase

Po ju prezantojmë Fishop Palase, një destinacion magjik ku do të shijoni produktet më të freskëta të detit të cilat ndërthuren me bregun e bukur detar. Në Fishop, jo vetëm do të përjetoni një eksperiencë ndryshe për sa i përket ushqimit por do të shijoni gjithashtu ambientin perfekt për ju dhe familjarët tuaj.

Average Rate Per Person: 20 €

 • Restaurant

 • Sarandë

Fishop Saranda

Mirësevini në Fishop Saranda, një destinacion magjik ku do të shijoni produktet më të freskëta të detit të cilat ndërthuren me bregun e bukur detar. Në Fishop, jo vetëm do të përjetoni një eksperiencë ndryshe për sa i përket ushqimit por do të shijoni gjithashtu ambientin perfekt për ju dhe familjarët tuaj.

Average Rate Per Person: 17 €

 • Hotel

 • Vlorë

Bologna Hotel Vlorë

Hotel Bologna është vetëm 200 metra nga plazhi dhe ofron dhoma moderne me pamje nga deti. Një restorant me tarracë të madhe, që shërben specialitete italiane dhe ushqim deti. Dhomat me ajër të kondicionuar kanë një TV LCD kabllor, një banjo private dhe një zonë të shtrojë me një tavolinë dhe karrige. Disa akomodime janë të pajisura për të akomoduar mysafirët në karrige me rrota. I vendosur në qendër pranë Muzeut të Pavarësisë, ky hotel i sapohapur krenohet me pajisje moderne si Wi-Fi falas dhe parkim të sigurt me mbikëqyrje 24-orëshe.

Average Rate Per person: 30 €

 • Restaurant

 • Vlorë

D'amare Beach & Restorant

Mirë se vini në parajsën tonë buzë plazhit, ku kënaqësitë e kuzhinës dhe pamjet mahnitëse të Gjirit të Vlorës bashkohen për të krijuar një përvojë të paharrueshme. I vendosur përgjatë Lungomare Orikum, restoranti ynë ofron një festë për shqisat, si në aspektin e kuzhinës së shkëlqyer ashtu edhe shërbimit në Plazh.

Average Rate Per person: 1500 lek

 • Tickets Shop

 • Vlorë

Booking Villas

Booking Villas eshte nje sherbim i cili ju mundeson krijimin, optimizimin dhe menaxhimin e platformave online te rezervimit. Jemi shume te lumtur te bashkepunojme me bizneset e sektorit turistik qe hasin veshtiresi ne krijimin dhe menaxhimin e platformave te rezervimit online.

Average Rate Per Package: 299 euro

Travel Magazine

Eksperiencat më unike nga Jugu i Shqipërisë

Të gjitha