Filtro në bazë të destinacionit

Zbulo shërbimet për çdo qytet

Kërkim i avancuar

Pinned

 • Hotel

 • Vlorë

Sea Queen Hotel

Sea queen hotel is a hotel located in Vlore. It offers peace and relaxation for you who will visit it. It offers accommodation in completely new conditions, a small restaurant surrounded by nature and the edge of the pool, as well as a pool for adults and children. We are very happy to welcome you and spend the holidays you have dreamed of

Average Rate Per Room: 8000

Më Shumë

Pinned

 • Hotel

 • Vlorë

Kraal Hotel

Ju prezantojmë Kraal Hotel një hotel i vendosur në bregdetin e bukur të Vlorës, i cili ofron një shërbim të shkëlqyeshëm të akomodimit, barit dhe restorantit. Kraal ndërthur një kombinim të përkryer të kushteve të rehatshme dhe pamjes së mahnitshme nga deti, duke krijuar një përvojë të jashtëzakonshme për mysafirët. Stafi i Kraal Hotel është i angazhuar të ofrojë një shërbim profesional dhe miqësor për mysafirët e tij. Kombinimi i shërbimit të shkëlqyeshëm dhe mirësjelljes bën që qëndrimi i mysafirëve në Kraal Hotel të jetë i kujdesshëm dhe i këndshëm në çdo aspekt.

Average Rate Per Person: 45 €

Më Shumë

Pinned

 • Hotel

 • Sarandë

Demi Hotel

Mirësevini në Demi Hotel, një hotel bashkëkohor mbresëlënës, vetëm pak hapa larg detit. Hotel Demi është zgjedhja e duhur për vizitorët që janë në kërkim të kombinimit të sharmit, qetësisë dhe një lokacioni të përshtatshëm ku plazhet dhe porti takohen me detin Jon të përjetshëm.

Average Rate Per Night: Call us

Më Shumë

Pinned

 • Hotel

 • Vlorë

Nobus Hotel & Spa

Po ju prezantojmë Nobus Hotel, aty ku luksi takohet me bukurinë natyrore. Të vendosur përgjatë vijës bregdetare Vlorë - Radhimë, ne ofrojmë një akomodim ideal për ata që kërkojnë një përvojë vërtet të këndshme pranë detit. Imagjinoni të zgjoheni nga zhurma qetësuese e valëve që përplasen me breg dhe hyni në ballkonin tuaj privat për të dëshmuar një pamje panoramike të gjirit të Vlorës, detit të kaltër dhe Ishullit të Sazanit që ju përshendet. Pishina jonë ofron një oaz freskues, duke ju ftuar të bëni një zhytje freskuese duke shijuar pamjen mahnitëse të Vlorës vezullues. Ndërsa dita po i afrohet fundit, shijojini vetes një darkë romantike në tarracën tonë, të shoqëruar nga një muzg magjepsës që pikturon qiellin me nuanca të gjalla. Përjeto relaxin dhe kënaqësin shpirtërore në Nobus.

Average Rate Per Për Natë: 150 €

Më Shumë

Pinned

 • Hotel

 • Dhërmi

La Brisa Boutique Hotel

Mirësevini në La Brisa Boutique Hotel, një oaz i mrekullueshëm i pushimit dhe kënaqësisë, destinacioni e kesaj vere! Me pamje nga plazhi, La Brisa Boutique Hotel ofron akomodim me 5 yje në Dhërmi dhe përmban një pishinë të jashtme sezonale, tarracë dhe restorant, Ky hotel me 5 yje ofron një klub për fëmijë, shërbim në dhomë dhe WiFi falas. Restoranti ynë njihet si një parajsë gastronomike.

Average Rate Per Room: 100€‎

Më Shumë

Pinned

 • Restaurant

 • Dhërmi

Fishop Dhërmi

Mirësevini në Fishop Dhërmi, një destinacion magjik ku do të shijoni produktet më të freskëta të detit të cilat ndërthuren me bregun e bukur detar. Në Fishop, jo vetëm do të përjetoni një eksperiencë ndryshe për sa i përket ushqimit por do të shijoni gjithashtu ambientin perfekt për ju dhe familjarët tuaj.

Average Rate Per Person: 17 euro

Më Shumë
 • Hotel

 • Sarandë

Sun Blue Hotel

Mirësevini në Sun Blue Hotel, destinacionin më të mirë për pushime të mahnitshme bregdetare. Ne ofrojmë një përvojë të jashtëzakonshme të pushimeve tuaja, me të gjitha fasilitetet që sjellim për ju. Për ata që janë tërhequr nga thellësia e detit, ju ofrojmë aktivitete të tilla si diving dhe snorkelling për të zbuluar bukurinë e jetës nën ujë. Për të gjithë ju që dëshironi të eksploroni natyrën, keni mundësinë e marrjes me qira të makinave dhe biçikletave. Ne jemi këtu për të bërë pushimet tuaja të paharrueshme.

Average Rate Per Night: Call us

Më Shumë
 • Hotel

 • Himarë

Elpis Guest House

E vendosur në zemër të Himarës, Elpis Guest House ofron një arratisje simpatike dhe paqësore në një mjedis autentik shqiptar. Me mikpritjen e tij të ngrohtë dhe një atmosferë telaksuese, Elpis Guest House i lejon mysafirët të përjetojnë thelbin e vërtetë të Himarës, ndërsa shijojnë një qëndrim të qetë dhe të relaksuar në një ambient të ngrohtë.

Average Rate Per Night: Call us

Më Shumë
 • Hotel

 • Sarandë

Hotel Butrinti

Mirësevini në Hotel Butrint në Sarandë! Ne jemi destinacioni perfekt për të gjithë udhëtarët që dëshirojnë të kombinojnë pushimet në bregdet me kujdesin më të lartë për veten. Dhomat tona të izoluara nga zhurma janë projektuar për t'ju ofruar qetësinë dhe rehatinë e plotë pas një dite të zbavitshme. Për të ruajtur formën tuaj edhe gjatë udhëtimit, ju mund të përdorni qendrën tonë të fitness-it. Pishina dhe deti magjepses do t'ju japin mundësinë për të shijuar diellin dhe pamjen fantastike. Ju mirepresim!

Average Rate Per Night: Call us

Më Shumë
 • Hotel

 • Dhërmi

Gogo's Boutique Hotel

Mirë se vini në Gogo's Boutique Hotel, një oaz simpatik i vendosur në zemër të qytetit të Dhërmiut. Me mikpritjen e tij të ngrohtë dhe personalitetin unik, hoteli ynë ofron një përzierje të lezetshme të rehatisë dhe relaksit. Çdo dhomë e projektuar me kujdes ofron një strehë komode, ndërsa stafi ynë i vëmendshëm siguron një përvojë tepër mirëkpritëse. Zhytuni në bukurinë e vijës bregdetare të Dhërmiut, eksploroni bukurit e fshehura dhe shijoni shijet e kuzhinës lokale gjatë qëndrimit në Gogo's Boutique Hotel.

Average Rate Per Night: Call us

Më Shumë
 • Hotel

 • Dhërmi

Golden View Residence

Mirësevini në Golden View Residence, një strehë idilike e vendosur në qytetin piktoresk të Dhërmiut. Me pozicionin e saj të lartë, rezidenca jonë ofron pamje panoramike të pashoqe të detit Jon që do t'ju lënë pa frymë. Çdo suitë e punuar me kujdes ofron një vendstrehim luksoz, duke ndërthurur pa probleme rehatinë moderne me bukurinë e qetë të Rivierës Shqiptare.

Average Rate Per Night: Call us

Më Shumë
 • Hotel

 • Dhërmi

Elysium Hotel Dhermi

Mirësevini në Elysium Hotel Dhermi, një vend i shenjtë luksi dhe qetësie i vendosur në qytetin magjepsës bregdetar të Dhërmiut. I vendosur në një kodër me pamje nga plazhet e pacenuara të Rivierës Shqiptare, hoteli ynë ofron një përzierje të pashembullt pamjesh. Çdo dhomë e projektuar me përpikëri është një strehë relaksi, ndërkohë që stafi ynë i garanton përmbushjen e çdo dëshire tuajën. Udhëtimi juaj për te zbuluar nje vend si ne parajsë fillon këtu.

Average Rate Per Night: Call us

Më Shumë
 • Hotel

 • Himarë

Rea Boutique Hotel

Mirë se vini në Rea Boutique Hotel, një perlë e fshehur e vendosur në qytetin magjepsës bregdetar të Himarës. Me vendndodhjen e tij kryesore me pamje nga ujërat e kaltra të detit Jon, Rea Boutique Hotel ofron një strehë qetësie dhe elegance. Hoteli ynë intim përzihet pa probleme me hijeshinë e Himarës, duke ofruar një vendstrehim luksoz ku shërbimi i personalizuar takohet me komoditetin modern. Zhytuni në bukurinë e Rivierës Shqiptare, pushoni në plazhet e pacenuara dhe shijoni shijet lokale ndërsa përjetoni mishërimin e kënaqësisë bregdetare në Rea Boutique Hotel.

Average Rate Per Night: Call us

Më Shumë
 • Hotel

 • Gjirokastër

Argyropolis Boutique Hotel

Zbuloni Argyropolis Boutique Hotel, një oaz luksi në zemër të qytetit të Gjirokastrës. I vendosur mes hijeshisë së këtij destinacioni historik, hoteli ynë ofron një përzierje të përsosur të sofistikimit modern dhe trashëgimisë lokale. Çdo dhomë e projektuar me përpikëri ofron një strehë komode, ndërsa shërbimi ynë siguron plotësimin e çdo nevoje tuajën. Eksploroni bukurinë e përjetshme të Gjirokastrës dhe zhytuni në një përvojë magjike.

Average Rate Per Night: Call us

Më Shumë
 • Hotel

 • Dhërmi

Golden View Residence

Mirë se vini në Golden View Residence, një destinacion i mahnitshëm për pushimet tuaja të ardhshme. Ne kemi të gjitha atributet që ju duhen për të bërë qëndrimin tuaj të jashtëzakonshëm. Duke filluar nga dhumat me te gjitha fasilitetet, një pishinë e jashtme që ndriçon ditët tuaja me freski dhe argëtim, deri te shërbimi i transportit nga aeroporti dhe shërbimi në dhomë që kujdeset për çdo detaj. Me parkim privat falas në dispozicion, keni komoditetin e lëvizjes dhe qëndrimit tuaj të garantuar. Në Golden View Residence, ne nuk ofrojmë vetëm një qëndrim të shkëlqyeshëm, por një përvojë të paharrueshme.

Average Rate Per Night: Call us

Më Shumë
 • Hotel

 • Dhërmi

Empire Beach Resort

Mireserdhët në Empire Beach Resort, një parajsë e vërtetë bregdetare që premton një përvojë të pazëvendësueshme pushimi për të gjithë. Nën diellin e ngrohtë, ju pret një oaz i shkëlqyer i relaksimit, ku natyra e mrekullueshme ndërthurhet harmonikisht me oferta të larmishme të shërbimeve të klasit të parë. Nisni ditën tuaj me një ushqim të shkëlqyeshëm në mëngjesin tonë të mrekullueshëm, që ju jep energjinë për të eksploruar plazhin privat dhe të pastër, vetëm disa hapa larg ujit të kaltër. Dhomat me te gjitha fasilitetet, një pishinë e hapur, një restorant ku pergatiten ushqime te shijshme, një bar dhe zona e plazhit privat ofrojnë zgjidhje për të gjitha preferencat.

Average Rate Per Night: Call us

Më Shumë
 • Hotel

 • Dhërmi

Black Diamond Hotel Dhermi

Mirë se vini në Black Diamond Hotel në Dhermi! Ne zemrën e Rivierës së Jonit, një destinacion i mrekullueshëm ku relaksimi dhe kënaqësia takohen. Përjetoni një udhëtim të mahnitshëm duke shijuar pishinën e jashtme , e cila ju lejon të kaloni ditët tuaja me freskim dhe argëtim. Dhomat familjare na bëjnë një zgjedhje ideale për udhëtime me të dashurit tuaj të vegjël. Me një shërbim falas të transportit nga aeroporti, parkim pa pagese, ne sigurojmë që qëndrimi juaj të jetë sa më rehatshem.

Average Rate Per Night: Call us

Më Shumë
 • Hotel

 • Gjirokastër

Kerculla Resort

Kerculla Resort destinacioni perfekt për të mbushur udhëtimin tuaj me kujtime të mahnitshme. E vendosur në zemër të natyrës së bukur, ofron një përvojë të jashtëzakonshme për të gjithë mysafirët e saj. Me një pishinë të jashtme që ju lejon të freskoheni dhe të relaksoheni nën diellin e ndritshëm, parkim falas dhe free WiFi, ju mundesohet nje qendrim i kendshem. Dhomat me te gjitha fasilitetet, restoranti i shkëlqyeshëm dhe qendra e fitness-it do të plotësojnë nevojat tuaja për komoditet dhe argëtim.

Average Rate Per Night: Call us

Më Shumë
 • Hotel

 • Himarë

Geo & Art Boutique Hotel

Mirë se vini në Geo & Art Boutique Hotel, streha juaj bregdetare ku bashkohen natyra dhe krijimtaria. I strehuar përgjatë brigjeve detare, hoteli jonë ofron një përzierje harmonike të bukurisë natyrore dhe kënaqësisë gastronomike. Nëse jeni duke kërkuar qetësi buzë detit ose një udhëtim të këndshëm kulinarie, Geo & Art Boutique Hotel ju fton të shijoni momentet më të bukura pran nesh! Zhytuni në ritmin qetësues të valëve, ndërsa hapësirat tona të kuruara dhe prekjet artistike frymëzojnë një ndjenjë mrekullie dhe relaksi.

Average Rate Per Night: Call us

Më Shumë
 • Hotel

 • Dhërmi

Blue Boutique Hotel

Mirë se vini në Blue Boutique Hotel, aty ku eleganca e rafinuar dhe luksi i pashembullt bashkohen për të krijuar momente të jashtëzakonshme. Një ambient i till tërheqës, luksoz dhe unik, me detaje të mirëmenduara për të gjithë mysafiret tanë. Ne ju ftojmë të zhyteni në botën që kemi krijuar - një botë ku luksi nuk njeh kufi dhe çdo moment është krijuar për të lënë një përshtypje të paharueshme.

Average Rate Per Night: Call us

Më Shumë
 • Hotel

 • Dhërmi

Drymades Inn

Mirësevini në Drymades Inn. Zbuloni qetësinë në Drymades Inn, i vendosur përgjatë detit Jon. Përjetoni rehati moderne buzë plazhit, shijoni pamjet mahnitëse nga dhomat tona dhe shijoni shijet mesdhetare në restorantin tonë. Arratisja juaj bregdetare ju pret!

Average Rate Per Night: Call us

Më Shumë
 • Hotel

 • Sarandë

Glow Boutique Hotel & Suites

Glow Boutique Hotel & Suites është një destinacion ekskluziv për ata që kërkojnë të përjetojnë luksin dhe kujdesin e personalizuar në një mjedis të sofistikuar. Duke reflektuar mjeshtëri në art, ky hotel përkthen ndjenjën e modernitetit me elegancën klasike, duke krijuar një ambient të qetë dhe frymëzues.

Average Rate Per Night: Call us

Më Shumë
 • Hotel

 • Sarandë

ArtNest Luxury Hotel & Suites

ArtNest Luxury Hotel & Suites është një oazë e veçantë e elegancës dhe rehatisë, e vendosur në zemër të natyrës të mahnitshme, ne Sarande. Një ambient tërheqës dhe unik, ku çdo detaj është menduar me kujdes për të krijuar një përvojë të papërfillshme për mysafirët tanë. Me dizajn të rafinuar dhe pamje panoramike që mahnit, ju do të gjeni qetësinë dhe luksin e merituar në çdo hap.

Average Rate Per Night: CONTACT US

Më Shumë
 • Lounge

 • Vlorë

Bonaparte

Bonaparte Bar ofron një ambient tërheqës, të dizajnuar me stil modern dhe elegancë. Dekorimi i brendshëm sjell harmoni dhe relaksim, duke ju ofruar një vend të veçantë për të shijuar pamjen e mrekullueshme të detit. Përhapja e ndjenjës së qetësisë dhe atmosfera e ngrohtë e bën vendin tonë të jetë një destinacion ideal për të kaluar kohë të mrekullueshme me miqtë tuaj.

Average Rate Per person: 500 ALL

Më Shumë
 • Restaurant

 • Dhërmi

Luciano Dhërmi

Luciano Dhërmi është një restorant i cili gëzon një traditë të gjatë dhe sukses të vazhdueshëm në fushën e gastronomisë. Me një histori prej 25 viecare, kemi ndërtuar një reputacion të fortë dhe një ekspertizë të jashtëzakonshme në përgatitjen e ushqimit. Kujdesi ynë ndaj detit dhe pasioni për kuzhinën e freskët janë vlera që na bëjnë të dallojmë në treg. Ne vlerësojmë dhe përdorim produktet e freskëta dhe të cilësisë së lartë për të krijuar pjata unike. Kuzhinieri ynë i talentuar përgatit ushqim perfekt, duke shfrytëzuar aromën dhe shijen e detit për të sjellë përpara një përvojë të vërtetë gastronomike. Përgjegjësia jonë ndaj cilësisë dhe përshtatshmëria e menyrës së përgatitjes së ushqimit janë vlera që nuk komprometohen kurrë. Ju mirëpresim në Luciano Dhërmi.

Average Rate Per Person: 25 €

Më Shumë
 • Summer Disco

 • Vlorë

Coco Bongo

Ju prezantojmë me Coco Bongo një klub veror i jashtëzakonshëm i vendosur në bregdetin e Radhimit, që ofron një përvojë të pakrahasueshme për dashamirësit e argëtimit dhe muzikës. Ky klub në buze të detit kombinon atmosferën e festës me pamjen e mahnitshme nga deti për të krijuar një ambient të shkëlqyeshëm për të festuar.

Average Rate Per Personi: 20 €

Më Shumë
 • Hotel

 • Himarë

Rapos Resort Hotel

Rapos Resort Hotel është një thesar i fshehur në bregdetin e bukur të Himarës, ofrues i një përvoje të mrekullueshme për mysafirët e tij. Ky resort në buze të detit kombinon harmoninë e natyrës me luksin dhe kujdesin e veçantë për të krijuar një ambient të jashtëzakonshëm për pushuesit.

Average Rate Per Person: 40 €

Më Shumë
 • Hotel

 • Dhërmi

Kliti"s Room Dhermi

Kliti's Room është një destinacion i mrekullueshëm për të shijuar pushimin tuaj në Dhermi. Me akomodim të shkëlqyeshëm, pamje të mahnitshme nga deti, ambjent të qetë dhe shërbim të shkëlqyeshëm, kjo është zgjedhja e përsosur për të shijuar bukurinë e bregdetit jonian.

Average Rate Per Person: 25 €

Më Shumë
 • Hotel

 • Vlorë

Le Palazzine Hotel & Restaurant

Le Palazzine Hotel & Restaurant ofron akomodim të mrekullueshëm dhe komoditet të plotë për mysafirët e saj. Dhomat e dizajnuara me kujdes ofrojnë një ambient të ngrohtë dhe të mahnitshëm për t'u relaksuar. Pajisjet moderne dhe mobilimi i elegancës i bëjnë ato vendin perfekt për të ndjekur kënaqësinë e pushimit. Një staf i përkushtuar dhe miqësor është gjithmonë në dispozicion për të plotësuar çdo nevojë dhe për të siguruar që qëndrimi juaj të jetë i mrekullueshëm.

Average Rate Per Person: 50 €

Më Shumë
 • Restaurant

 • Dhërmi

Fishop Palase

Po ju prezantojmë Fishop Palase, një destinacion magjik ku do të shijoni produktet më të freskëta të detit të cilat ndërthuren me bregun e bukur detar. Në Fishop, jo vetëm do të përjetoni një eksperiencë ndryshe për sa i përket ushqimit por do të shijoni gjithashtu ambientin perfekt për ju dhe familjarët tuaj.

Average Rate Per Person: 20 €

Më Shumë
 • Restaurant

 • Sarandë

Fishop Saranda

Mirësevini në Fishop Saranda, një destinacion magjik ku do të shijoni produktet më të freskëta të detit të cilat ndërthuren me bregun e bukur detar. Në Fishop, jo vetëm do të përjetoni një eksperiencë ndryshe për sa i përket ushqimit por do të shijoni gjithashtu ambientin perfekt për ju dhe familjarët tuaj.

Average Rate Per Person: 17 €

Më Shumë
 • Hotel

 • Vlorë

Bologna Hotel Vlorë

Hotel Bologna është vetëm 200 metra nga plazhi dhe ofron dhoma moderne me pamje nga deti. Një restorant me tarracë të madhe, që shërben specialitete italiane dhe ushqim deti. Dhomat me ajër të kondicionuar kanë një TV LCD kabllor, një banjo private dhe një zonë të shtrojë me një tavolinë dhe karrige. Disa akomodime janë të pajisura për të akomoduar mysafirët në karrige me rrota. I vendosur në qendër pranë Muzeut të Pavarësisë, ky hotel i sapohapur krenohet me pajisje moderne si Wi-Fi falas dhe parkim të sigurt me mbikëqyrje 24-orëshe.

Average Rate Per person: 30 €

Më Shumë
 • Tickets Shop

 • Vlorë

Booking Villas

Booking Villas eshte nje sherbim i cili ju mundeson krijimin, optimizimin dhe menaxhimin e platformave online te rezervimit. Jemi shume te lumtur te bashkepunojme me bizneset e sektorit turistik qe hasin veshtiresi ne krijimin dhe menaxhimin e platformave te rezervimit online.

Average Rate Per Package: 299 euro

Më Shumë