Rreth La Brisa Boutique Hotel

Mirësevini në La Brisa Boutique Hotel, një oaz i mrekullueshëm i pushimit dhe kënaqësisë, destinacioni e kesaj vere! Me pamje nga plazhi, La Brisa Boutique Hotel ofron akomodim me 5 yje në Dhërmi dhe përmban një pishinë të jashtme sezonale, tarracë dhe restorant, Ky hotel me 5 yje ofron një klub për fëmijë, shërbim në dhomë dhe WiFi falas. Restoranti ynë njihet si një parajsë gastronomike.

Average Rate Per Room: 100€‎

Disa nga shërbimet që do të gjeni:

Wifi

Shërbim në Dhomë

Shërbim Restoranti

Pamje nga Deti

Website

Reviews

Shiko më shumë