Rreth D'amare Beach & Restorant

Mirë se vini në parajsën tonë buzë plazhit, ku kënaqësitë e kuzhinës dhe pamjet mahnitëse të Gjirit të Vlorës bashkohen për të krijuar një përvojë të paharrueshme. I vendosur përgjatë Lungomare Orikum, restoranti ynë ofron një festë për shqisat, si në aspektin e kuzhinës së shkëlqyer ashtu edhe shërbimit në Plazh.

Average Rate Per person: 1500 lek

Disa nga shërbimet që do të gjeni:

Parkim Free

Wifi

Shërbim Restoranti

Plazh

Pamje nga Deti

Reviews

Shiko më shumë