Rreth Elysium Hotel Dhermi

Mirësevini në Elysium Hotel Dhermi, një vend i shenjtë luksi dhe qetësie i vendosur në qytetin magjepsës bregdetar të Dhërmiut. I vendosur në një kodër me pamje nga plazhet e pacenuara të Rivierës Shqiptare, hoteli ynë ofron një përzierje të pashembullt pamjesh. Çdo dhomë e projektuar me përpikëri është një strehë relaksi, ndërkohë që stafi ynë i garanton përmbushjen e çdo dëshire tuajën. Udhëtimi juaj për te zbuluar nje vend si ne parajsë fillon këtu.

Average Rate Per Night: Call us

Disa nga shërbimet që do të gjeni:

Parkim Free

Wifi

Shërbim Restoranti

Pamje nga Deti

Online Menu

Website

Reviews

Shiko më shumë