Rreth Rea Boutique Hotel

Mirë se vini në Rea Boutique Hotel, një perlë e fshehur e vendosur në qytetin magjepsës bregdetar të Himarës. Me vendndodhjen e tij kryesore me pamje nga ujërat e kaltra të detit Jon, Rea Boutique Hotel ofron një strehë qetësie dhe elegance. Hoteli ynë intim përzihet pa probleme me hijeshinë e Himarës, duke ofruar një vendstrehim luksoz ku shërbimi i personalizuar takohet me komoditetin modern. Zhytuni në bukurinë e Rivierës Shqiptare, pushoni në plazhet e pacenuara dhe shijoni shijet lokale ndërsa përjetoni mishërimin e kënaqësisë bregdetare në Rea Boutique Hotel.

Average Rate Per Night: Call us

Disa nga shërbimet që do të gjeni:

Wifi

Pamje nga Deti

Shërbim në Dhomë

Shërbim Pastrimi

Shërbim Restoranti

Online Menu

Website

Reviews

Shiko më shumë