Rreth Argyropolis Boutique Hotel

Zbuloni Argyropolis Boutique Hotel, një oaz luksi në zemër të qytetit të Gjirokastrës. I vendosur mes hijeshisë së këtij destinacioni historik, hoteli ynë ofron një përzierje të përsosur të sofistikimit modern dhe trashëgimisë lokale. Çdo dhomë e projektuar me përpikëri ofron një strehë komode, ndërsa shërbimi ynë siguron plotësimin e çdo nevoje tuajën. Eksploroni bukurinë e përjetshme të Gjirokastrës dhe zhytuni në një përvojë magjike.

Average Rate Per Night: Call us

Disa nga shërbimet që do të gjeni:

Parkim Free

Wifi

Shërbim Restoranti

Shërbim Bar

Shërbim Pastrimi

Shërbim në Dhomë

Online Menu

Website

Reviews

Shiko më shumë