Rreth Nobus Hotel & Spa

Po ju prezantojmë Nobus Hotel, aty ku luksi takohet me bukurinë natyrore. Të vendosur përgjatë vijës bregdetare Vlorë - Radhimë, ne ofrojmë një akomodim ideal për ata që kërkojnë një përvojë vërtet të këndshme pranë detit. Imagjinoni të zgjoheni nga zhurma qetësuese e valëve që përplasen me breg dhe hyni në ballkonin tuaj privat për të dëshmuar një pamje panoramike të gjirit të Vlorës, detit të kaltër dhe Ishullit të Sazanit që ju përshendet. Pishina jonë ofron një oaz freskues, duke ju ftuar të bëni një zhytje freskuese duke shijuar pamjen mahnitëse të Vlorës vezullues. Ndërsa dita po i afrohet fundit, shijojini vetes një darkë romantike në tarracën tonë, të shoqëruar nga një muzg magjepsës që pikturon qiellin me nuanca të gjalla. Përjeto relaxin dhe kënaqësin shpirtërore në Nobus.

Average Rate Per Për Natë: 150 €

Disa nga shërbimet që do të gjeni:

Parkim Free

Wifi

Spa

Shërbim në Dhomë

Shërbim Restoranti

Shërbim Bar

Shërbim Mëngjesi

Transport në Aeroport

Plazh

Pamje nga Deti

Pamje nga Qyteti

Website

Reviews

Shiko më shumë