Rreth Bologna Hotel Vlorë

Hotel Bologna është vetëm 200 metra nga plazhi dhe ofron dhoma moderne me pamje nga deti. Një restorant me tarracë të madhe, që shërben specialitete italiane dhe ushqim deti. Dhomat me ajër të kondicionuar kanë një TV LCD kabllor, një banjo private dhe një zonë të shtrojë me një tavolinë dhe karrige. Disa akomodime janë të pajisura për të akomoduar mysafirët në karrige me rrota. I vendosur në qendër pranë Muzeut të Pavarësisë, ky hotel i sapohapur krenohet me pajisje moderne si Wi-Fi falas dhe parkim të sigurt me mbikëqyrje 24-orëshe.

Average Rate Per person: 30 €

Disa nga shërbimet që do të gjeni:

Parkim Free

Wifi

Shërbim në Dhomë

Shërbim Restoranti

Shërbim Bar

Shërbim Mëngjesi

Transport në Aeroport

Plazh

Pamje nga Deti

Pamje nga Qyteti

Reviews

Shiko më shumë