Mirë se vini në Visit South Albania. Njoftime të reja sapo janë publikuar në platformë!
Mirë se vini në Visit South Albania. Njoftime të reja sapo janë publikuar në platformë!

Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri Apartament luksoz 3+1 me pamje nga deti

 7368
 Prane portit Vlore
Përshkrim

Shitet apartament 3+1 i mobiluar prane portit,Vlore. Apartamenti eshte i mobiluar me detaje edhe ofron nje pamje fantastike te gjirit te qytetit te Vlores. Ka nje siperfaqe totale 148 m2 dhe siperfaqe neto 138 m2 edhe eshte i organizuar ne koridor qe ben shperndarjen e dhomave,sallon te madh se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone edhe 2 tualete. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri edhe te mireadminisruar ne Skele. Apartamenti ofron nje pamje relaksuese nga deti edhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper info apo vizite ne prone me kontaktoni!

Detaje të tjera:
3+1
148 m2
215000 € / m2
Vlorë
Prane portit Vlore
0697864060
0697864060
visitsouthalbania
Nr. 9
Shpërndaje:
 Share

© Copyright 2022 by ID Group. All rights reserved