Mirë se vini në Visit South Albania. Njoftime të reja sapo janë publikuar në platformë!
Mirë se vini në Visit South Albania. Njoftime të reja sapo janë publikuar në platformë!

Mary's Hotel

 48
 Dhermi, Albania
Kush jemi ne?

Mire se vini te Mary's Hotel. Hoteli yne I ndodhur shume prane shetitores kryesore ne fshatin e Dhermiut mirepret te gjithe ata qe duan te kalojne nje experience fantastike ne jug te Shqiperise kete vere. Ne ofrojme akomodim per te gjithe familjen tuaj apo ne cift. Ambjentet tona do ta bejne qendrimin tuaj teper komod. Te ne do te keni mundesine te shijoni gatime te kuzhines mesdhetare dhe asaj moderne. Shijoni nje pasdite ne amjentet prane plazhit me DJ apo kengetare te ftuar per ti bere pushimet tuaja te paharrueshme.

Detaje rreth nesh:
Hotel
Dhërmi
Dhermi, Albania
visitsouthalbania
Nr. 21
Shpërndaje:
 Share

© Copyright 2022 by Visit South Albania. All rights reserved